Membri

Simona Herb – primul terapeut, supervizor și TRAINER român CERTIFICAT; coordonator al tuturor activităților EFT din România

Lista membrilor EFT din România – Ianuarie 2020

Nr. Nume si prenume Localitatea Email address
1 Acris Corina București corinaacris@yahoo.com
2 Anicai Carmen Piatra Neamt carmen.anicai@yahoo.com
3 Baltaceanu Octavia Aurora Timișoara octavia.baltaceanu@gmail.com
4 Blaga Mihaela București mihaela.blaga1978@gmail.com
5 Blanaru-Maier Iulia Oradea iuliablanaru@yahoo.com
6 Bogdan Vasile Alexandru Cluj-Napoca cabinetpsi.cj@gmail.com
7 Butnaru Raluca Iași raluca@asociatiadavis.ro
8 Cădariu Ioana-Eva Timișoara cadariuioanaeva@yahoo.com
9 Cazacu Elena Iasi cazacuelena@gmail.com
10 Cluve Daniela Timișoara danacluve@gmail.com
11 Coman Ancuța Timișoara ancuta.f.coman@gmail.com
12 Corduneanu Virginia București virginiacorduneanu@yahoo.com
13 Dănilă Oana Iasi oanadanila@yahoo.com
14 Dragomir Georgeta Timișoara dragomirgeorgeta@yahoo.com
15 Dumitru Mihai Silviu București silviumdumitru@yahoo.com
16 Enache Luminita Timișoara luminita.enache7@gmail.com
17 Enescu Cristina București cristina.enescu@gmail.com
18 Frazzei Diana București diana.frazzei@gmail.com
19 Ghita Irina București irinaghita7@gmail.com
20 Goliță Andreea București andreea_golita@yahoo.com
21 Gujdar Gabriela Arad gujdar.gabriela@gmail.com
22 Hasegan Anca Elisabeta București anca_berar@yahoo.com
23 Heiligers Karina Timișoara heiligerskarina@gmail.com
24 Iorga georgeta București giorga.psiholog@gmail.com
25 Iridon Mariana Timișoara marianairidon@gmail.com
26 Loth Adela Timișoara adeladumitras@yahoo.com
27 Lungu Claudia Arad cadealungu@yahoo.com
28 Lupu Bianca Ioana București bianca@atelierul-de-zambete.ro
29 Manole Mihaita București mmfpse@yahoo.com
30 Manoliu Carmen Simona Ploiești simona_manoliu2003@yahoo.com
31 Margineanu Ruxandra Barbara București ruxandra.margineanu@gmail.com
32 Meleacă Cosmin Călărași cosmin.meleaca@gmail.com
33 Mikulovic Silvia Carmen Craiova psiho_rot@yahoo.com
34 Milea Mihaela Alina București mihaela.alina.milea@gmail.com
35 Mocanu Elena București lulumocanu@yahoo.com
36 Mocioi Simona București simocioi@gmail.com
37 Moise Andreea Tmișoara andreeagre@yahoo.com
38 Moței Manuela Cecilia București moteicecilia@gmail.com
39 Munteanu Carmen Timișoara carmen.munteanu90@gmail.com
40 Muranyi Daniel Timișoara daniel.net@gmx.net
41 Nastasa Laura Elena Brașov lauranastase@unitbv.ro
42 Neiconi Nuti Timișoara nutzy_neiconi@yahoo.com
43 Nicolescu Emanuel Claudius Timișoara bmwcar2012@yahoo.com
44 Nistor Constanta Maria Cluj Napoca maria_c_nistor@yahoo.com
45 Olaru Roxana Alina București contact@consiliere-psihologica.ro
46 Orosz Carmen București oroszcarmen@gmail.com
47 Pănescu Oana București oanamadeleine@yahoo.com
48 Paroan Daniela Corina Deva danielaparoan@yahoo.com
49 Pascalau Ana Timișoara a_pascalau@yahoo.co.uk
50 Perfect Titiana Livia București tianaperfect@yahoo.com
51 Petrus Andreea Ana București andreeaanabalanica@yahoo.com
52 Poglan Ioan Sibiu ioan_poglan@yahoo.com
53 Pop Mihaela Cluj-Napoca popmihaela.cabinetpsihologie@gmail.com
54 Preda Simona Mihaela București simona_preda05@yahoo.com
55 Puscasu Florentina București florentina.puscasu@gmail.com
56 Rogobete Ileana Timișoara ileanarogobete@gmail.com
57 Rosner Keren București keren.rosner@yahoo.com
58 Rusu Irina Elena Iasi psiholog.irinarusu@yahoo.com
59 Scutaru Iuliana București psiholog.scutaru@gmail.com
60 Siclovan Ramona Timişoara ramona.siclovan@gmail.com
61 Stefan Lincuta Ana Maria Iași contact@anastefan.com
62 Szilagyi Corina Timisoara corina_elenasz@yahoo.com
63 Szilagyi Mircea Timișoara mirceasz@yahoo.com
64 Tepurlui Ramona București ramonatepurlui@gmail.com
65 Trifa Cristina Nicoleta Timișoara criss_trifa@yahoo.com
66 Udrea Geta Timișoara getaudrea@yahoo.com
67 Ungureanu Vasilica Bucuresti vasi.ungureanu@yahoo.com
68 Velescu Karina Timișoara karinavelescu@gmail.com
69 Venter Simona Timișoara sfventer@gmail.com
70 Voicu Mădălina București voicu.madalina@gmail.com
71 Zilahi Florica Timișoara flori.zilahi@gmail.com